Зареєстровано МПСП N 78 від 08.10.2001 Доповнення N 2 до Галузевої угоди між МТУ та Профспілкою робітників морського транспорту

 

ДОПОВНЕННЯ

до галузевої угоди між Міністерством транспорту України і Профспілкою робітників морського транспорту України на 2001 - 2003 роки

 

(Зареєстровано Міністерством праці та соціальної політики
 N 78 від 08.10.2001)

 

ДОПОВНЕННЯ

до галузевої угоди між Міністерством транспорту України та Профспілкою робітників морського транспорту України на 2001 - 2003 роки

 

На підставі пункту 1.4 галузевої угоди на 2001 - 2003 роки, у зв'язку з виданням Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо прискорення погашення заборгованості із заробітної плати" від 07.05.2001 року N 292/2001, Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження заходів щодо реалізації Концепції дальшого реформування оплати праці в Україні" від 23.04.2001 року N 152-р, і Наказу Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства економіки України "Про заходи поліпшення нормування праці" від 28.12.2000 року N 361/17, сторони домовились:

 

Доповнити Угоду положеннями наступного змісту:

 

3.16. Мінтранс, Укрморрічфлот:

 

3.16.1. Забезпечують погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат на Підприємствах в повному обсязі до кінця 2001 року.

 

3.16.2. Сприяють підвищенню на Підприємствах частки заробітної плати в структурі собівартості продукції (валових витратах), включенню до колективних договорів заходів щодо забезпечення випереджаючого зростання заробітної плати порівняно із зростанням індексу споживчих цін.

 

3.16.3. З метою підвищення ефективності виробництва, посилення соціальної захищеності працівників та продуктивної зайнятості, сприяють поліпшенню на Підприємствах нормування праці, розробляють заходи, спрямовані па подальше розроблення, перегляд, доповнення та затвердження норм (нормативів) праці відповідно до сучасних вимог, за участю галузевих науково-дослідних установ у розробленні нормативних і методичних матеріалів.

 

3.17. Підприємства:

 

3.17.1. Включають в установленому порядку до колективних договорів зобов'язання керівників про погашення в повному обсязі заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат до кінця 2001 року.

 

3.17.2. Забезпечують зростання заробітної плати працівників. Включають в колективні договори заходи, які передбачають поступову реструктуризацію собівартості продукції (робіт, послуг), підвищення в ній частки заробітної плати, підвищення ролі тарифної системи оплати праці, скорочення матеріальних і фінансових витрат, впровадження програм ресурсозбереження. Передбачають в колективних договорах забезпечення випереджаючого зростання заробітної плати порівняно із зростанням індексу споживчих цін.

 

3.17.3. Разом з профспілковими організаціями розглядають стан нормування праці, приймають відповідні рішення, включають до колективних договорів конкретні зобов'язання щодо поліпшення нормування праці.

 

...........

 

4.4. З метою закріплення працівників плаваючого складу та їх соціального захисту Підприємства можуть надавати працівникам частково оплачувану міжнавігаційну відпустку за умови використання щорічних основних і додаткових, інших, передбачених законодавством і колективним договором відпусток та використання підсумованих днів відпочинку - згідно з Положенням (додаток 7).

 

 

Директор Державного                    Виконуючий обов'язки голови

департаменту морського                 Профспілки робітників морського

і річкового транспорту                 транспорту України

 

Зубков В.О.                            Кірєєв М.І.

 

 

ДОДАТОК N 7

до галузевої угоди на 2001 - 2003 р.

 

ПОЛОЖЕННЯ
 про міжнавігаційну (міжрейсову) відпустку

 

Це положення розроблено відповідно до ч. 2 ст.4 Закону України "Про відпустки" з метою закріплення кадрів та соціального захисту працівників підприємств морського та річкового транспорту у міжнавігаційний (міжрейсовий) період, а саме плаваючого складу суден (далі "працівники").

 

Положення встановлює право працівників морського та річкового транспорту на міжнавігаційну (міжрейсову) відпустку, визначає умови, порядок її надання та оплати.

 

Право на міжнавігаційну (міжрейсову) відпустку мають працівники, які знаходяться у трудових відносинах з підприємствами, організаціями, установами морського та річкового транспорту на підставі трудового договору (контракту).

 

I. Міжнавігаційна (міжрейсова) відпустка та її тривалість

 

1.1.Міжнавігаційна (міжрейсова) відпустка надається працівникам в міжнавігаційний (міжрейсовий) період за умови використання щорічної відпустки, додаткових, інших передбачених чинним законодавством і колективним договором відпусток та використання підсумованих днів відпочинку (відгулів) в повному обсязі на термін не більше 3-х місяців.

 

II. Порядок надання міжнавігаційної (міжрейсової) відпустки.

 

2.1. Міжнавігаційна (міжрейсова) відпустка надається працівникові на підставі його особистої заяви, довідки служби кадрів про використання відпусток, відгулів в повному обсязі та за погодженням з профспілковим комітетом підприємства.

 

2.2. Відкликання з міжнавігаційної (міжрейсової) відпустки допускається за згодою працівника і оформляється відповідним наказом по підприємству.

 

III. Оплата міжнавігаційної відпустки

 

3.1. Мінімальний розмір оплати міжнавігаційної (міжрейсової) відпустки встановлюється на кожний рік залежно від результатів) фінансово-господарської діяльності підприємства у колективному договорі, але не менше трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

3.2. Оплата міжнавігаційної (міжрейсової) відпустки здійснюється із фонду оплати праці у порядку, встановленому для оплати щорічних відпусток.

 

3.3. У разі звільнення працівника з будь-яких підстав, міжнавігаційна (міжрейсова) відпустка не надається та не компенсується.


Купить полный текст документа можно после авторизации

За дополнительной информацией обращайтесь в ООО "Планета Одесса"
Тел. +380 50-336-5436 email: rise3info@gmail.com

Home